cova
16 بهمن 1401 - 15:24

حفظ امنیت مردم خط قرمز پلیس است

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس خدمتگذار مردم است، گفت: حفظ امنیت مردم خط قرمز پلیس است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با خانواده شهید «شهرام حیدری» که اخیراً به درجه رفیع شهادت نائل آمد، اظهار کرد: شهادت یکی از بزرگترین توفیقاتی است که تنها نصیب بندگان خاص و مقربان درگاه خداوند می‌شود.

وی ادامه داد: هر کسی لباس مقدس پلیس را به تن می‌کند آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب و خدمتگزاری به مردم می‌شود و در این راه ممکن است جان عزیز خود را هم فدای امنیت جامعه کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: سرهنگ حیدری نیز از جمله افرادی بود که مجاهدانه تلاش کرد و در مدت زمان خدمت خود منشأ خدمات بسیاری بود و به آرزوی دیرین خود که شهادت بود رسید.

جاویدان بیان کرد: زمانی که شهید حیدری مجروح و در مراکز درمانی بستری بود به ملاقات وی رفتم که در این دیدار به صراحت عنوان کرد آرزویش شهادت است و امروز از یک سو ناراحت از دست دادن این همکار فداکار هستیم و از سوی امنیت مرد دیگر خوشحال از اینکه وی به آرزوی دیرین خود دست یافته و خداوند مرگش را در شهادت قرار داده است.

وی ادامه داد: شهید حیدری مزد سال‌ها تلاش و زحمت و ایثار خود را با شهادت گرفت و ما نیز افتخار می‌کنیم که چنین همکار شجاع و غیرتمندی داشتیم و آرزو می‌کنیم بتوانیم ادامه دهنده راهش باشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با ابلاغ پیام تسلیت سردار رضایی جانشین فراجا به خانواده شهید «شهرام حیدری»، گفت: ایشان هم از این شهید والامقام به نیکی یاد و عنوان کرد که سرهنگ حیدری در طول دوران خدمتش منشأ برکات فراوانی برای مجموعه انتظامی و عاملی برای امنیت آفرینی در جامعه بود.

جاویدان با بیان اینکه آرزوی همه ما شهادت در راه اسلام، قرآن و نظام است، افزود: امیدوارم همه ما بتوانیم راه شهید حیدری را با قدرت ادامه داده و خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

وی در پایان با بیان اینکه مردم شهیدپرور جوانرود هرگز خاطره رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهید حیدری را فراموش نمی‌کنند، گفت: مردم شریف و قدرشناس کرمانشاه نیز با حضور پرشور خود در مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام بار دیگر با شهدای والامقام انقلاب تجدید عهد و پیمان خواهند کرد و ثابت می‌کنند قدردان مجاهدت فرزندان خود در عرصه نظم و امنیت هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020248