cova
10 بهمن 1401 - 21:11

مهمترین سرمایه سپاه پشتوانه مردمی است

کرمانشاه- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به اقدام روانی دشمنان علیه سپاه پاسداران، گفت: مهمترین سرمایه سپاه پشتوانه و حمایت مردمی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی ظهر دوشنبه در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و جمعی از روحانیون که در فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد، اظهار گرد: پشتوانه مردمی مهم‌ترین سرمایه برای سپاه پاسداران است و تمام مردم ایران دارای تفکر بسیجی هستند.

وی افزود: اقدام پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه تنها یک اقدامی روانی و رسانه‌ای بوده و قطعاً را به جایی نخواهد برد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: در جریان ناآرامی‌های اخیر تمام سعی خود را انجام دادند تا انقلاب اسلامی را با چالش مواجه کنند اما موفق نشدند و دلیل اصلی آن عدم همراهی مردم با آنان بود.

ریحانی بیان کرد: ناآرامی‌های اخیر به مراتب از جنگ تحمیلی پیچیده‌تر بود زیرا هشت سال دفاع مقدس یک جنگ مستقیم بود اما فتنه اخیر یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه ملت ایران بود.

وی ادامه داد: دشمن به واسطه شکست‌های متعدد خود از نظام انقلاب اسلامی سعی در جبران آن دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند و آنها در اصل از نفوذ مبانی فکری نظام مقدس جمهوری اسلامی واهمه دارند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با تقدیر از حمایت جامعه روحانیت از سپاه، گفت: روحانیت در طول تاریخ همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی قرار داشته و شهدای بسیاری را تحمیل کرده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008515